×

Lakier Estetic INGRID

29 grudnia 2015 23
Lakier Estetic INGRID
Witajcie skarby. Mam nadzieję, że święta upłynęły wam w spokoju i radości i że udało wam się odpocząć. Dzisiaj wracam do was po dosyć długiej przerwie i nie ukrywam, że może się ona jeszcze przeciągnąć. Postaram się jednak w wolnej chwili przygotować jak najwięcej postów na zapas byście nie musiały więcej tak długo czekać. Dziś post luźny i przyjemny czyli prezentujący lakier do paznokci w kolorze pięknej kobiecej czerwieni.

Od producenta:

Eleganckie lakiery ESTETIC marki INGRID to połączenie nowej, najwyższej klasy składników z unikalną, absolutnie fantastyczną gamą kolorystyczną – od delikatnych odcieni pastelowych, poprzez bogatą paletę czerwieni, aż po intensywne i soczyste barwy, w których znajdziemy modne kolory na 2015 rok. Lakiery posiadają płaski pędzelek, który gwarantuje precyzyjną, równomierną aplikację kosmetyku, już za pierwszym pociągnięciem. Szybkoschnąca formuła lakieru zapewnia perfekcyjny manicure przez kilka dni.

Cena: ok. 10 zł/ 10 ml

Moja opinia:

Lakier do paznokci to produkt o którym nie ma zbyt wiele do napisania. Produkt marki INGRID jest dla mnie od jakiegoś czasu numerem jeden kiedy nie mam czasu lub po prostu mam ochotę na klasyczny czerwony manicure. Płaski, poręczny pędzelek zdecydowanie ułatwia i uprzyjemnia aplikację pozwalając na precyzyjne pokrycie paznokci.

Na zdjęciu lakier dodatkowo pokryty jest topem z drobinkami brokatu Safari

Lakier ten pokochałam ze względu na to, że już po jednej warstwie mogę się cieszyć głębokim i intensywnym kolorem bez jakichkolwiek prześwitów. Wysycha dosyć szybko ale największe wrażenie zrobiła na mnie jego trwałość. Na zdjęciu widzicie moje paznokcie po 4 dniach od malowania. Pragnę zauważyć, że bezproblemowo przetrwały święta i zmywanie tony naczyń bez najmniejszych nawet odprysków. Muszę przyznać, że jest to zjawisko raczej niespotykane ale jakże cieszące :D
23
Copyright © 2016 W-SEKRECIE.PL